Szkolenia

Szkolenia BHP to możliwość udziału w seminariach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, dzięki którym Ty i Twoi pracownicy zdobędziecie wiedzę i unikatowe kwalifikacje niezbędne do wykonywania Waszych obowiązków. Prowadzone przez Ośrodek szkolenia pozwalają na doskonałe zastosowanie zdobytych wiadomości w pracy zawodowej.

czytaj więcej

Szkolenia Zawodowe to bogata oferta zajęć praktycznych i teoretycznych prowadzonych przy użyciu nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Kursy te gruntownie przygotowują do egzaminu państwowego umożliwiającego uzyskanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów.

czytaj więcej

Szkolenia Specjalistyczne to nasza odpowiedź na wymagania wobec dynamicznie zmieniającej się gospodarki oraz wyraz troski o umożliwienie naszym Klientom jak najlepszego dostosowania się do nowych warunków ekonomiczno-gospodarczych. Stałe podnoszenie jakości prowadzonych szkoleń daje pewność, że są one zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi i wymogami rynku pracy.

czytaj więcej
O nas

Ośrodek Szkoleniowy Dokształcania i Doskonalenia Kadr „ANPO” S.C. jest firmą szkoleniową prowadzącą kursy rozwijające kompetencje ludzi i zespołów niezbędne do osiągnięcia celów biznesowych przedsiębiorstwa.

więcej
E-mail
Zlecenie szkolenia

Potrzebujesz indywidu-
alnego szkolenia?

Nic prostszego! Możesz
zlecić nam szkolenie w Twojej
firmie.
Atrakcyjne warunki cenowe,
szybkie terminy!

zapytaj o szkolenia